Відеоспостереження в багатоквартирному будинку


Жителі багатоквартирних будинків все частіше звертаються до AD Safety за встановленням камер відеоспостереження. Таке рішення приймається для того, щоб убезпечити житло від крадіжки або псування. Консьєрж не завжди може стежити за тим, що відбувається на сходових майданчиках або прибудинковій території. З камерами відеоспостереження мешканці будинку зможуть визначити, хто розмалював стіни або зіпсував кнопки в ліфті. Наявність камер запобігає крадіжкам і гарантує безпеку мешканців.

Установка відеоспостереження в багатоквартирних будинках ⎼ одна з послуг команди Ad Safety.

Де встановлюють камери?

Гарантувати повний захист і огляд території може гарантувати установка камер відеоспостереження в таких місцях:

  • у дворі;
  • у ліфті;
  • на сходових майданчиках;
  • на стоянці;
  • на дитячих майданчиках.

Побачивши камеру в цьому місці, зловмисник навряд чи наважиться спланувати крадіжку або псування майна.

Встановлення відеокамери у дворі

Двір, де встановлені камери відеоспостереження ⎼ безпечне місце як для ваших дітей, так і для вас. Ви завжди будете в курсі, де грає ваша дитина. Також це зручно для власників машин. У разі пошкодження, ви завжди можете встановити особу людини, яка це зробила.

На що звертати увагу при виборі камер для двору?

  • в обладнання повинно бути ІК-підсвічування. Це необхідно для запису відео вночі;
  • висока роздільна здатність ⎼ для того, щоб можна було роздивитися обличчя або номери автомобіля і встановити особу;
  • широта кута огляду і дальність.

При встановленні відеоспостереження у дворі важливо, щоб камери не були спрямовані на вікна мешканців. Це порушення права на недоторканність приватного життя. Це стосується й встановлення камер на стоянках або дитячих майданчиках.

Установка камери відеоспостереження в ліфті

У ліфті відбувається багато злочинів та актів вандалізму: розмальовування стін, псування кнопок або незаконна реклама. Щоб захистити мешканців від цього, пропонуємо установку відеокамер в ліфті.

Що потрібно знати при проектуванні камер в ліфті?

Важливо! Огляд камери не повинен охоплювати двері квартир мешканців! При вході в ліфт потрібно обов'язково розмістити інформативну табличку з попередженням, що ведеться відеоспостереження. Ліфт, як і під'їзд, ⎼ це те місце, де потрібна згода сусідів на установку спостереження.

Установка відеоспостереження на сходовому майданчику

Відстежити, хто курить на сходовому майданчику, розмалював стіну або убезпечити себе від крадіжки ⎼ з цим впоратися система відеоспостереження в парадному. Кожен власник квартири має повне право на захист власної території.

Однак, при установці, треба врахувати такі чинники:

  • огляд камери повинен захоплювати тільки сходові майданчики;
  • під огляд не повинні потрапляти інтер'єри квартир після відкриття дверей.

Як здійснюється перегляд запису і контроль відеокамер?

Є два варіанти реалізації проекту відеоспостереження.
Спостереження здійснює консьєрж або охоронна компанія. Запис відправляється на монітор, слідом ⎼ на жорсткий диск. Доступ до неї має тільки охоронець. Мешканці будинку можуть звернутися і переглянути необхідний запис.
Трансляція на пристрої користувачів системи. В режимі онлайн запис може транслюватися всім мешканцям будинку на їх смартфони або комп'ютери. Запис буде збережено на хмарному сховищі.
Юридичний бік питання
Перед встановленням відеоспостереження на об'єкті, обов'язковим кроком буде згода ВСІХ мешканців. При цьому обумовлюється кількість камер, розташування. Після укладається договір або протокол, де всі мешканці вказують, що вони не проти встановлення.

Вартість встановлення відеоспостереження в багатоквартирному будинку

AD Safety пропонує клієнтам широкий спектр послуг зі встановлення камер відеоспостереження як на вулиці, так і в приміщеннях. Робимо індивідуальний прорахунок під кожен проект. При замовленні послуг встановлення, ми пропонуємо відеообладнання за спеціальною ціною.

Враховуємо побажання, юридичні деталі та технічні нюанси, а тільки потім приступаємо до роботи. Установка відеоспостережень, ціна якого демократична, дозволить відчувати себе в безпеці, захистить від крадіжок і вандалізму на території будинку.

Після встановлення відеоспостереження гарантуємо підтримку: розповімо про правила використання, можемо взяти об'єкт на постійне обслуговування.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com