Встановлення відеоспостереження в приватному будинку

Захистити будинок і прилеглу територію від непрошених гостей ⎼ природне бажання. Особливо, якщо ви часто виїжджаєте у відрядження, залишаєте помешкання надовго без нагляду.

В Україні за статистикою в рік здійснюється понад 40 тисяч крадіжок в приватних будинках і квартирах. Ризик втратити цінне майно дуже високий, з кожним роком він зростає. Не в сезон дачі і заміські котеджі піддаються актам вандалізму: зловмисники б'ють вікна, розмальовують стіни і підпалюють. З будинків можуть винести цінну техніку, речі.

Проблема полягає в тому, що поліція навряд чи захоче розбиратися із цим. Адже знайти зловмисників дуже важко, через розбиті вікна не хочеться морочитися, відкривати кримінальну справу ніхто не буде.

Залишати собаку або просити сусідів доглянути за будинком на період вашої відсутності ⎼ не найнадійніша ідея. Покладатися краще на охоронні системи, які зможуть забезпечити огляд всієї території. Встановлення відеоспостереження на дачі допоможе вам зберегти будинок і територію в цілості. А в разі акту вандалізму або пограбування ⎼ знайти зловмисників, покарати їх.

Контроль персоналу

Якщо в будинок приходить персонал з обслуговування: покоївки, садівники або ви довірили майстрам робити ремонт на території, камери відеоспостереження теж будуть корисні. Так ви зможете контролювати всі процеси. Особливо системи відеоспостереження сподобаються мамам, які залишають дітей під наглядом няні. Ви будете впевнені, що ваша дитина в безпеці.

Встановлення відеоспостереження в будинку допоможе контролювати роботу людей, яких ви найняли. Дивитися, наскільки якісно вони виконують свою роботу і за який проміжок часу.

З чого складається система відеоспостереження?


Система відеоспостереження складається з декількох елементів. Їх ви можете зібрати окремо або придбати вже готовий комплект. Для повного огляду і забезпечення безперебійної роботи знадобитися:

 • комплект камер ⎼ їх кількість залежить від розміру території, будинку, який необхідно включити в видимість;
 • відеореєстратор ⎼ невеликий екран, який транслює запис;
 • набір кабелів для підключення;
 • жорсткий диск або хмарне сховище, щоб зберігати відеозаписи.

Готовий комплект або компоненти окремо?


Підбираючи обладнання для будинку або котеджу можна загубитися в асортименті камер. Деякі домовласники віддають перевагу вже готовим, сформованим комплектам, де зібрані всі елементи.

Перевага покупки ⎼ повна сумісність обладнання. Підбираючи техніку самостійно, можна наштовхнутися на елементи, які не підходять один одному. У комплектах врахований цей ризик ⎼ вся техніка підібрана ідеально.

Ще один плюс ⎼ ціна на комплекти в кілька разів дешевша, ніж на окреме обладнання.

Зверніться до наших фахівців, допоможемо вам підібрати відповідний комплект для огляду всієї вашої території і будинку, здійснити монтаж відеоспостереження у приватному будинку.

Вибираємо систему відеоспостереження

Ключовий елемент системи відеоспостереження ⎼ камери. Від них залежить якість зображення, огляд території. Далі ми розповімо, на які характеристики звертати увагу при виборі цього виду обладнання. Тонкощів багато, читайте, щоб не заплутатися!

 1. Якість зображення. Вона залежить від відеоматриці ⎼ розширення. Найкращий варіант ⎼ Full HD. Якість зображення при такому розширенні дуже висока ⎼ роздивитися обличчя і визначити особистість дуже легко. Якщо вам не важлива деталізація, то буде достатньо обладнання з розширенням у 800х600.
 2. Додаткове підсвічування. Якщо камера буде перебувати на вулиці, працювати цілодобово, то зверніть увагу на моделі з підсвічуванням. Діодне освітлення вмикається автоматично з настанням темного часу доби. Видимість камери вночі обмежується ⎼ не більше 25 метрів при високому розширенні.
 3. Кут огляду. Чим він більший, тим більшу територію може охопити камера. Камер з великим кутом огляду знадобиться менше.
 4. Сигнал на смартфон. Деякі камери мають функцію сигналу на смартфон. Якщо вони бачать підозрілий рух, то відправляють попередження мешканцям.
 5. Тип підключення. Якщо територія невелика, то можна розглянути підключення по Wi-Fi мережі. Це заощадить затрати на кабелі.

Рухливі або статичні камери?

При виборі камер важлива їх статичність або рухливість. Рухливі камери ⎼ відносно новий на загальному ринку пристрій. Їх нечасто зустрінеш на вулицях.

Рухливі камери працюють за таким принципом ⎼ в деякі вбудований датчик руху, який "вловлює" об'єкт. Камера починає стежити за ним ⎼ повертає корпус в сторону руху об'єкта.

Є ще один тип рухливих камер ⎼ вони просто обертаються або повертають корпус з боку в бік, автоматично.

Розміщення і встановлення відеокамер

Додаткова камера ⎼ це додаткові витрати. Як на саму камеру, так і на кабелі і більш потужний відеореєстратор.

Розмістити камери потрібно в місцях, де є найбільш високий ризик "вторгнення" зловмисників:
 • вхід на територію будинку або котеджу;
 • парковка;
 • периметр будинку, особливо приділіть увагу огляду перших поверхів;
 • комори.
Встановлення відеоспостереження для будинку не може обмежуватися тільки територією всередині. Забезпечити додатковий спокій можуть камери, розташовані зовні.

Навіщо потрібен відеореєстратор?


Один з пристроїв, що продається в комплектах відеоспостереження, або який потрібно купувати окремо ⎼ відеореєстратор. До нього підключають камери, додаткове обладнання ⎼ монітор.

За допомогою відеореєстратора можна контролювати час запису, роботу камер, зберігати вже записану інформацію. Відеореєстратор допоможе транслювати інформацію на будь-який інший ваш гаджет.

Підбирати відеореєстратор повинен тільки фахівець, який буде встановлювати всю систему спостереження. Тому, що характеристики безпосередньо залежать від кількості камер.

Встановлення відеоспостереження в котеджі від компанії Ad Safety

Компанія Ad Safety займається встановленням відеоспостереження в Києві, його межах ⎼ 30 кілометрів передмістя. Крім відеоспостереження можемо провести монтаж домофонів, сигналізації, СКУД, інших засобів безпеки.

Багаторічний досвід, різноманітність кейсів показують наш професіоналізм.

Якщо ви замовляєте встановлення обладнання, то можемо запропонувати системи відеоспостереження в нашому магазині за вигіднішою ціною. Фахівці допоможуть підібрати те, що буде відповідати вимогам, характеристикам ділянки.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com