Встановлення відеоспостереження в офісі

Думки про безпеку співробітників та інформації компанії - нормальне явище. Тому установка камер відеоспостереження в офісі - не примха, а комерційно обгрунтоване рішення.

Таке обладнання корисно не тільки керівникам, але також співробітникам. Давайте розберемося, які вигоди отримають і ті, і інші після установки камер в офісі.

Керівники зможуть убезпечити себе від витоку інформації, стежити за своєчасним виконанням завдань. А працівникам офісу більше не доведеться побоюватися за залишені в офісі речі. Камери дозволяють стежити за відвідувачами офісу, якщо виникне конфлікт, допоможуть розставити крапки над "і".

З чого складаються системи відеоспостереження?

 • Камера;
 • Монітор;
 • Обладнання, яке буде зберігати на собі інформацію.
На що звертати увагу при виборі?

Камера

Зверніть увагу на матрицю. Ця характеристика відповідає за якість і точність зображення. Матриця вловлює колір, переводить його в електричний сигнал і дозволяє відтворювати на моніторі. Ще одна важлива деталь - розмір діагоналі. Ця характеристика відповідає за кут огляду камери відеоспостереження. Не ігноруйте кількість мегапікселів, фокусна відстань і передачу кольору.

Монітор
Є два види моніторів-РК-монітори і ЕПТ. Перший варіант-більш сучасний. А другі відрізняються нижчою вартістю. При виборі монітора зверніть увагу на його розширення, передачу кольору і діагональ екрану. Чим більше камер, тим більшу діагональ варто вибрати. Якщо монітор буде працювати цілодобово, зверніть увагу на його енерговитратність.

Записуюче обладнання
Відеореєстратор-обладнання, яке бере на себе зберігання інформації. Він відповідає за з'єднання камер з монітором. За допомогою відеореєстратора можна контролювати режим запису, доступ до відео. Вибір залежить від кількості камер.


Установка камер відеоспостереження - процес роботи

Робота починається з того, що команда AD Safety складає проект, враховуючи нюанси офісу або іншого приміщення.

Робота команди складається з таких етапів:
 1. огляд об'єкта, де планується встановити систему;
 2. складаємо проект-розташування і кількість камер, вид обладнання;
 3. складання точного кошторису;
 4. монтаж обладнання-фахівці працюють так, щоб сліди системи були непомітні. Камери залишаються прихованими, кабелі надійно заховані;
 5. далі займаємося налаштуванням обладнання-підключаємо систему, дивимося на роботу, консультуємо з питань використання.
Дотримуємося етики
Камери відеоспостереження можуть створити в колективі напружену атмосферу-постійне відчуття контролю несприятливо позначається на співробітниках.

Запобігти цій ситуації допоможе розумне розміщення камер. Таке обладнання встановлюють на вході або виході, в коридорах і в зонах, де проводиться спілкування з клієнтами, не направляючи безпосередньо на співробітників. Непомітність камер і можливість встановлення в будь-якому куточку офісу гарантує сучасний дизайн.

Таким чином напруга пропадає і співробітникам комфортно працювати!

Компанія AD Safety - на сторожі безпеки офісу

Якщо ви вирішили купити систему прихованого відеоспостереження в офіс, то наша команда готова відповідально і якісно вирішити це завдання.

За нашими плечима вже більше двох років продуктивної роботи — реалізували 200 проектів, а 3 комплекси знаходяться під нашим постійним контролем. Клієнти компанії це:
 • керуючі;
 • Будівельні компанії (ЖК " Французький квартал");
 • приватні замовники.
Звертаючись, Ви отримуєте підтримку 6 фахівців з багаторічним досвідом!

Встановлення камер відеоспостереження в офісі ціна питання

При виборі веб-камери та іншого обладнання, перше, на що звертають увагу наші замовники — це ціна. Подбали про те, щоб вартість була комфортною і демократичною.

При замовленні послуги монтажу нашої команди, можемо запропонувати купити системи відеоспостереження за спеціальною ціною.

Надаємо тільки сертифіковану техніку. А серед нашого асортименту можна знайти навіть сучасні IP-камери, які здатні розрізняти не тільки кольори, але ще й лиця!

AD Safety готові виконати роботу як в Києві, так і за межами міста. Ми охоплюємо передмістя-30 кілометрів і такі міста, як Ужгород та Мукачево.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com