Встановлення камер відеоспостереження у квартирі


Квартира ⎼ місце, де хочеться відчувати себе в безпеці. Але мало хто замислюється про таке рішення, як встановлення камер відеоспостереження у квартирі в Києві.

За останній час кількість крадіжок зросла. За місяць здійснюється близько 20 тисяч крадіжок по всій країні. На це не впливає поверховість будинку. Зловмисники знають, як проникнути в квартиру навіть на 20 поверсі. Рішення встановити камери в квартирі ⎼ обґрунтоване.

Встановлення відеокамер актуальне для мешканців, що кілька разів на рік відлучаються на тривалі відрядження.

Додаткові фактори для встановлення відеокамер


Навіщо ставити систему відеоспостереження в квартирі, якщо камери встановлені на території житлового комплексу, сходовому майданчику? Основні причини:
 • Контроль дітей ⎼ надовго залишаєте дітей без нагляду? Камери підійдуть для спостереження за ситуацією. Пристрій можна налаштувати для трансляції відео на смартфон, ноутбук. Контролюйте ситуацію під час роботи.
 • Догляд за літніми родичами. Залишати пенсіонерів самих вдома надовго теж не безпечно. Комусь може стати погано, а викликати лікаря просто не буде можливості. З камерою ваші близькі будуть під наглядом.
 • Контроль персоналу. Няні, клінінгові послуги, фахівці ремонту ⎼ перевіряйте сумлінність і якість їх робіт за допомогою камери.

Встановлення відеоспостереження в квартирі не обмежується крадіжками і псуванням майна.

Підбираємо обладнання

Камери для квартири не так складно підібрати, як камери для відкритих територій. Вандалостійкість, стійкість до агресивних погодних умов не потрібна.

Характеристики камер
 • Розширення. Характеристика впливає на якість зображення. Чим воно вище, тим якісніше картинка. Full HD вибирайте, якщо вам потрібно розпізнавати обличчя. Для квартири підійде якість 800х600.
 • Кут огляду камери. Чим він вищий, тим ширше видимість. Оптимальне значення ⎼ 60-75 градусів. Високий рівень огляду дозволяє встановити меншу кількість камер.
 • Наявність підсвічування. Спостереження проводиться в темний час доби? Зверніть увагу на моделі з підсвічуванням. Вмикається автоматично ⎼ з настанням темряви.
 • Спосіб підключення. Їх два типи ⎼ через кабелі або бездротову мережу Wi-Fi. Другий варіант дозволить заощадити на проводці.
Камери бувають таких видів:
 • цифрові
 • аналогові
Аналогові камери з'явилися раніше цифрових. Відмінність ⎼ інформація передається в "первозданному" вигляді. Цифрові пристрої відразу переводять її в числа.

Цифрові камери можуть розпізнавати обличчя, номери автомобілів. Відразу пригнічують шуми, передають зображення в покращеному вигляді. Через це можлива затримка на кілька хвилин.

Аналогові передають інформацію відразу, більш прості в налаштуванні. Якість зображення нижча, ніж на цифрових камерах.

Додатковий сигнал на смартфон


Камери налаштовують так, щоб вони посилали сигнал на смартфон. Функція корисна, коли мешканці відлучаються у відрядження на кілька тижнів або місяців. Сенсор камери вловлює рух, посилає тривожний сигнал на телефон. Функція допоможе попередити крадіжки, інші неприємності.

Де встановлювати камери?


Грамотне встановлення камер відеоспостереження економить гроші на обладнання ⎼ розставивши камери правильно, їх кількість буде мінімальною. По одній камері на кімнату в невеликих приміщеннях без додаткових ніш, еркерів.

Подбайте про камери в коридорах.

Встановлюєте систему для безпеки, а не для спостереження за дітьми, родичами? Достатньо встановити камери в таких місцях:

 • Вхідні двері. Камера зовні квартири змусить зловмисника задуматися, чи продовжувати крадіжку чи ні;
 • Біля місця, де у вас зберігаються цінні речі.

Встановлення камер відеоспостереження в квартирі в Києві від компанії Ad Safety

Фахівці компанії допоможуть підібрати обладнання, що відповідає вашим потребам. Розрахуємо кількість необхідних камер, тип підключення, інші нюанси.

Надамо додатковий супровід, обслуговування устаткування.

Після замовлення встановлення пропонуємо спеціальні ціни на обладнання ⎼ нижче ринкових.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com