Встановлення відеоспостереження на вулиці


За проведеним дослідженням, Україна займає 54 місце за рівнем злочинності. Всього місць 134. Країна знаходиться посередині, але це все одно не дозволяє відчувати себе спокійно на вулицях.

Найвище місце серед злочинів займають крадіжки, грабежі. Вони відбуваються на вулицях: в малоосвітлених провулках, підземних переходах, інших місцях підвищеної небезпеки.

Запобігти злочинності, знизити її рівень допоможе облагороджування вулиць: встановлення освітлення, відеоспостереження. Встановлення камер відеоспостереження на вулиці допоможе відчувати себе безпечніше: ризик нападу, крадіжок знизиться.

Де встановлювати камери?

Монтаж потрібно проводити у місцях, де існує підвищений ризик злочинів: неосвітлені вулиці, переходи.

Мешканці багатоквартирних будинків встановлюють зовнішні камери для спостереження у дворах, щоб спостерігати за малюками, сторонніми особами та безпекою автомобілів.

Монтаж зовнішніх камер проводять уздовж автомобільних доріг, щоб фіксувати порушення правил дорожнього руху. На паркінгах ⎼ для контролю злочинності, коректного розміщення автомобілів.

Є випадки встановлення камер на території приватних будинків. Щоб захистити себе від зловмисників, забезпечити спокій, господарі встановлюють камери по периметру ділянки. Це стосується територій підприємств, складських приміщень, комерційних об'єктів. Побачивши камери, що працюють, зловмисники втрачають бажання здійснювати крадіжки, погроми.

Як підібрати камери?


Устаткування для вулиці відрізняється від камер, що встановлюють у приміщеннях і квартирах. Зверніть увагу на характеристики, які представлені нижче.

 1. Вандалостійкість, стійкість до температурних перепадів. Камери на вулиці можуть намагатися пошкодити зловмисники. Високі або низькі температури повітря теж можуть перешкодити роботі звичайних камер.
 2. Кут огляду. Чим він вищий, тим більшу територію охоплює техніка. Оптимальний варіант ⎼ 60-75%.
 3. Розширення і якість зображення. Для спостереження на вулиці обирайте камери з високою якістю зображення. Розпізнати особу, номер автомобіля можуть камери з Full HD розширенням.
 4. Наявність / відсутність підсвічування. Якщо спостереження буде проводитися в темний час доби, то обирайте моделі з підсвічуванням.
 5. Рухливість / статичність. Рухливі камери можуть "вловлювати" підозрілі рухи, стежити саме за ними.

Види камер


При виборі обладнання важливо підібрати відповідний вашим вимогам тип камери. Їх два:
 • цифрові
 • аналогові.

Аналогові камери / AHD (Analog High Definition) ⎼ найперший тип камер. Сигнал передається на носій в первозданному вигляді. Інформація не відтворюється у цифрах. У техніки вагома перевага над іншим обладнанням ⎼ дальність огляду. Сигнал передається з високою швидкістю, без затримок, гальмувань. Швидкість "з'їдає" якість.

Цифрові камери / IP ⎼ передають інформацію мережею, через Інтернет. Інформація, яка надходить з об'єктива, відтворюється у "цифрах". Вони трансформуються у відео на носії. Перевага такого способу ⎼ покращена якість зображення. За допомогою цифрових камер можна розпізнавати обличчя, фіксувати номери автомобілів.

Роботи фахівців з монтажу камер відеоспостереження на вулиці

Встановлення вуличних камер відеоспостереження вимагає спеціальної підготовки фахівця. Проводити монтаж самостійно не рекомендується ⎼ можна не врахувати багатьох тонкощів робіт.

Команда Ad Safety здійснює монтаж так:
 1. Майстер приїжджає на об'єкт, територію, проводить заміри, розрахунки площі.
 2. Складаємо проєкт розміщення відеокамер.
 3. Бюджет затверджений, обладнання придбано ⎼ на цьому етапі передбачене встановлення вуличних камер відеоспостереження.
 4. Налаштування обладнання.
 5. Останній етап ⎼ показуємо, як користуватися всім.

Для тих, хто замовляє встановлення зовнішніх камер відеоспостереження ⎼ ціни на техніку нижчі від ринкових.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com