Встановлення відеокамер на підприємствах

Система відеоспостереження — невіддільна частина офісів, виробництв, підприємств.

Іноді — обов'язкова вимога, а іноді — рішення керівників, які турбуються про безпеку співробітників. Освітні установи, заводи, офісні приміщення — всі ці організації можна оснастити системою відеоспостереження. Систему об'єднують з пожежною, охоронною. Відео транслюється онлайн на монітори, зберігається на хмарі в Інтернеті, на диску.

Надання безпеки, охорона від небажаних відвідувачів

Камери можна встановити так, щоб під наглядом був кожен кут приміщення або території: цех, кабінет, офіс, склад. Це забезпечують рухомі камери — вони ловлять в фокус об'єкт, стежать за ним.

Налаштувати камери з сигналізацією — якщо небажаний, підозрілий об'єкт перетне територію.

Підвищення продуктивності співробітників

Встановивши камери — показуєте працівникам, що за якістю і кількістю їх роботи ведеться спостереження.

Система оцінить роботу співробітників, допоможе розібратися в разі виникнення конфліктів. Завдяки системі можна легко вирахувати, кому видати премію, а кому — виписати штраф. Продуктивність підвищується!
Попередження крадіжок

На торгових базах складно запобігти крадіжкам, псуванню майна, товарів. При великій кількості співробітників і відвідувачів за цим важко встежити. За допомогою системи відеоспостереження відстежують всі наміри зловмисників, запобігають неприємним наслідкам.

Під час незаконного проникнення на об'єкт охоронець швидко зреагує, застосує необхідні міри.
Проведення досліджень

Відстежити поведінку покупців, працівників, а потім поліпшити дизайн території або приміщення, опрацювати розташування відділів — допоможуть дослідження на базі відеоспостережень.

Основна користь обладнання — відстеження черг. Спостерігати за довгою чергою, відкрити додаткову касу і не викликати обурення відвідувачів.

Підбираємо систему відеоспостереження для підприємства

При встановленні відеоспостереження на виробництві необхідно звертати увагу на критерії підбору. Вони залежать від розміру території, необхідних потреб, умов роботи камери.

  • Необхідне обладнання, яке буде працювати на вулиці? Зверніть увагу на стійкість до корозій;
  • Для спостереження в темний час доби підійдуть камери з підсвічуванням і розширеною якістю зображення;
  • Зверніть увагу на деталізацію. Для зображення високої якості, де можна роздивитися обличчя, акцентуйте увагу на камери з роздільною здатністю 4-5 Мп.
  • Для контролю витоку інформації можете придивитися до камер з вбудованими мікрофонами.
  • Управління системою — підбирайте зручний варіант: Wi-fi, Інтернет або систему GSM.
  • Кут огляду — чим він ширше, тим більшу частину приміщення охоплює камера.
Юридична сторона встановлення відеокамер
Встановлення відеонагляду на підприємстві — відповідальне з юридичного боку рішення. Встановивши камери на території, ви зобов'язані попередити співробітників. Не можна порушувати основні права людини — на особисте життя.

Про розміщення обладнання необхідно вказати в трудовому договорі, попередити співробітників, встановити спеціальні таблички в тих приміщеннях, де встановлені камери. Під заборону встановлення потрапляють місця для переодягання співробітників, душові кабінки, санітарні кімнати.

Встановлення відеокамер компанією Ad Safety

Фахівці команди Ad Safety допоможуть підібрати комплект обладнання спеціально для вашого підприємства, території. Детально виміряємо, аналізуємо територію, пропонуємо найкраще рішення. Підбираємо кількість камер з характеристиками, відповідними вимогам: рухливість камер, кут огляду, якість зображення і контроль доступу до записаної інформації. Здійснюємо монтаж, проводимо кабелі, підключаємо програми, налаштовуємо.

Замовляєте встановлення від майстрів — пропонуємо спеціальні ціни на обладнання.

Працюємо в Києві та за межами в радіусі 30 км. Можливе встановлення в Ужгороді та Мукачеві.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com