Встановлення відеоспостереження

Головна __/__ Послуги__/__ Відеоспостереження
роки успішного досвіду роботи
2
реалізованих проєктів
200
фахівців в штаті
6
комплексу на постійному обслуговуванні
3
Замовити консультацію фахівця

Встановлення систем відеоспостереження
компанією AD Safety


Практика показує, що для забезпечення безпеки приміщення або території недостатньо встановити броньовані двері зі складним замком на вході. Контроль переміщень найкраще здійснювати за допомогою технологічних систем відеоспостереження. Камери фіксують будь-який рух і передають побачене на рекордер. Запис зберігається на жорсткому диску і доступний для перегляду в будь-який час.

Встановлення відеоспостереження під ключ – спеціалізація AD Safety. Наші фахівці проєктують схеми в індивідуальному порядку, створюючи унікальні рішення для будівельних і керівників компаній, підприємств і приватних осіб. Завдяки компанії AD Safety, сучасні системи відеоспостереження стають доступнішими.

Встановлення відеоспостереження на наступних об'єктах:
Встановлення відеоспостереження в офісі
Установка відеоспостереження на підприємстві
Встановлення відеоспостереження в магазині
Встановлення відеоспостереження в багатоквартирному будинку
Встановлення відеоспостереження в школі
Встановлення відеоспостереження на складі
Монтаж відеоспостереження
СКУД
Установка й ремонт відеоспостереження
Обслуговування
та ремонт відеоспостереження
Елементи, що входять до складу системи відеоспостереження

Будь-яка система відеоспостереження ⎼ це комплект пристроїв і специфічного програмного забезпечення, який використовується для відстеження активності в приміщенні або на певній території. Базовий набір містить:
Камери
Записують відео і передають його на реєстратор через кабель або по Wi-Fi.
Відеореєстратор (рекордер)
Отримує, зберігає і відтворює відеосигнал, що надходить з камер.
Жорсткий диск
Призначений для зберігання файлів. Мінімальний обсяг пам'яті ⎼ 500 гБ.
Кабель
Підбирається в залежності від типу відеокамери.
Блоки живлення
Пристрої, які приєднуються до електромережі.
Крім стандартного комплекту можуть знадобитися додаткові елементи: роз'єми для підключення камери до відеореєстратора, розгалужувачі електроживлення, мікрофони, монітор для показу відео в режимі реального часу, системи стабілізації напруги та автономного живлення.

Для створення систем прихованого відеоспостереження компанія використовує надійне і функціональне обладнання від провідних виробників. Кожен елемент підбирається індивідуально для вашого будинку, офісу, підприємства. Монтаж відеоспостереження здійснюється в максимально стислі терміни.
Принципи створення проєкту системи відеоспостереження
Мета відеоспостереження
Камера може фіксувати окремий об'єкт і відстежувати його переміщення, розпізнавати обличчя або автомобільні номери.
Об'єднання з іншими системами безпеки
Підозріла активність в зоні огляду камери може стати сигналом для оповіщення відповідальної особи, спрацьовування сигналізації або виклику поліції.
Зона контролю
Відеокамера направляється в конкретну точку або охоплює більшу площу.
Спосіб управління
У сучасних системах можливий віддалений (онлайн) доступ до архіву відео.
Двох абсолютно однакових систем відеоспостереження не існує, адже при проєктуванні схеми враховуються такі параметри:
Кожен з описаних вище параметрів впливає на загальну вартість проєкту і нюанси монтажу обладнання. Співробітники AD Safety допомагають клієнтам вибрати найкращий комплект пристроїв, який ідеально підійде для поставлених завдань.
Різновиди камер відеоспостереження

Камери відеоспостереження можна розділити на дві групи: аналогові та цифрові. Аналогові пристрої перетворять відеосигнал в телевізійний стандарт, зазвичай PAL або NTSC, конвертація відбувається двічі. Переваги аналогових приладів у відносно невеликій ціні, стійкості до хакерських атак і системних збоїв.

Цифрові IP-камери (їх ще називають веб-камерами) дозволяють отримувати картинку з високою роздільною здатністю, аж до 4К. Відео передається на реєстратор по оптоволокну або бездротовому зв'язку. Такі прилади зручно підключати до мережі Інтернет, ними можна керувати через мобільний додаток. Більшість IP-камер оснащені функціями інтелектуальної аналітики.

Вибираючи камери для установки на вулиці, необхідно враховувати діапазон робочих температур пристроїв, наявність волого- і пилезахищенності, кут огляду. ІК-фільтр дозволяє використовувати відеоспостереження цілодобово.


У Києві, Мукачево або Ужгороді етапи монтажу системи відеоконтролю будуть однаковими. Спочатку фахівці виїжджають на об'єкт, оглядають територію і виконують необхідні виміри. Проаналізувавши дані, ми презентуємо замовнику готовий проєкт, в якому детально розписані всі особливості майбутнього монтажу.
Етапи встановлення відеоспостереження
Подальші дії такі:
установка відеокамер та іншого обладнання;
прокладання кабельних мереж;
створення нової Wi-Fi мережі;
підключення обладнання до мережі;
налаштування програмного забезпечення;
перевірка всіх вузлів системи.
1
2
3
4
5
6
Коли система прихованого відеоспостереження працює злагоджено і без збоїв, замовник приймає об'єкт. AD Safety не тільки монтує обладнання, а й виконує сервісне обслуговування, ремонт техніки, на постійній основі займається завершеними проєктами. Установка відеоспостереження, ціна якого розраховується індивідуально, це дієвий спосіб зробити навколишній простір безпечніше.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com