Установка турнікетів


Турнікети — один з найбільш популярних методів охорони території офісів або виробничих комплексів. Ці установки дозволяють пропускати тільки працівників або тих, кому дозволили потрапити в приміщення чи на територію.

Встановлення або монтаж турнікетів має ряд особливостей, тонкощів. Тому надійність охорони пропорційно залежить від якості встановлення. У цій статті ми розповімо про види турнікетів, особливості монтажу, ціну, проте як виконують роботи встановлення майстри команди AD Safety.

Встановлення турнікета допоможе відмовитися від послуг охоронців, а це значно зменшить ваші витрати.

Що спочатку потрібно вирішити?

Перед встановленням турнікета необхідно визначити, для яких цілей він потрібен, який повинен бути за розміром.

Турнікети встановлюють не тільки для того, щоб не пропускати сторонніх. Вони можуть посприяти контролю працівників: хто скільки провів годин на робочій території, визначити, хто регулярно запізнюється.

Саме виходячи з цілей, потрібно обирати вид турнікета.

Які бувають турнікети?

Страшне обладнання в метрополітені, яке так і збирається когось "клацнути" та не пропустити, відходить у минуле. Зараз на зміну прийшли зовсім не страшні турнікети, які виглядають сучасно, вписуються в будь-який інтер'єр будівлі або території.

Види турнікетів:
  • триподи;
  • вільного ходу;
  • повно-ростові.
Турнікети-триподи

Це один з найпростіших варіантів турнікета. Це серцевина із трьома штангами, які можуть обертатися. Основна перевага цієї охоронної системи — компактність. Трипод можна встановити навіть у вузькому коридорі.

Турнікети-триподи можна побачити при вході в бізнес-центри, банки, університети, інші установи.

Як відбувається пропуск?

Установки працюють або в ручному режимі, або з використанням системи контролю доступу (СКУД). Перший варіант передбачає наявність охоронця, який буде сам пропускати тих чи інших відвідувачів. Система контролю доступу — це прохід за пропусками.
Турнікети вільного ходу

Ця конструкція — напів ростовий турнікет з однією або двома стулками, що розсуваються. Цей механізм теж досить компактний, щоб встановлювати його не тільки на вулиці, але і в приміщенні.

Основна його перевага — висока прохідність. Він може пропустити до 30 осіб на хвилину. Якщо потрібно більше, то турнікет можна налаштувати, щоб стулки його завжди були відкритими, а закривалися тільки при спробі нелегально входу.

Ви можете підібрати висоту стулки, ширину турнікета, налаштувати систему пропуску під себе. Можна вибрати як автоматичну систему контролю доступу, так і механічну. Нерідко турнікети оснащені стильним підсвічуванням.
Турнікети повно-ростові

Модель турнікета, яка забезпечує найвищий рівень безпеки — ростовий турнікет. Досить громіздкий, але, в той самий час, не дозволяє пройти стороннім, контролює потік людей. Крізь систему безпеки точно не пройти небажаним відвідувачам, її не можна обійти або перестрибнути.

Система може працювати як за перепустками, так і механічно. Передбачений режим, коли відвідувачі можуть входити безперешкодно — просто перекрутити штанги.

Виготовляють конструкції переважно з нержавіючої сталі. Встановлення ростового турнікета вимагає спеціальної підготовки.

Як працюють турнікети в екстрених ситуаціях?

Щоб не створювати паніки, турнікети можна налаштувати спеціальним чином. Наприклад, в разі спрацювання пожежної сигналізації, вони будуть відкриватися, працювати безперешкодно.

У разі припинення постачання електроенергії, пройти через турнікети можна не докладаючи особливих зусиль.

Монтаж турнікетів

Початок встановлення — це детальне складання проєкту. Враховується тип пристрою, його розмір і те, як він впишеться в інтер'єр. Якщо передбачена робота на відкритій території, то необхідно підібрати стійке обладнання, яке не боїться несприятливих погодних умов.

Етапи монтажу:
  • заміри території, складання схеми кабелів;
  • монтаж турнікета;
  • підводка проводів до приладу і їх підключення;
  • підводка системи контролю доступу.

Встановлення турнікетів командою Ad Safety

Встановлення турнікетів у Києві вимагає спеціально підготовлених фахівців, у яких вже є досвід роботи з обладнанням.

Ми з відповідальністю підбираємо необхідні турнікети, які будуть вигідні саме для вашого об'єкта чи приміщення. Перед встановленням проводимо ретельні виміри та розрахунок вартості.

Для тих, хто замовляє встановлення турнікетів, ми підготували спеціальні ціни у нашому магазині.

Устаткування дозволить убезпечити територію або приміщення від небажаних відвідувачів. Але тільки в разі грамотного та кваліфікованого встановлення.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com