Встановлення систем контролю та управління доступом

Головна __/__ Послуги__/__ Система контролю доступу
роки успішного досвіду роботи
2
реалізованих проєктів
200
фахівців в штаті
6
комплексу на постійному обслуговуванні
3
Замовити консультацію фахівця

Встановлення систем контролю та управління доступом компанією
AD Safety


Системи контролю та управління доступом (СКУД) стають дедалі популярнішими, оскільки дозволяють істотно підвищити рівень безпеки території або приміщення. Вони встановлюються в офісах і бізнес-центрах, банках, на паркінгах і охоронюваних територіях, в громадських будівлях і державних установах.

Установка систем контролю доступу в Києві, Ужгороді та Мукачеві ⎼ профіль діяльності компанії AD Safety. Реалізуємо проєкт під ключ: від розробки схеми до введення в експлуатацію, від прокладки кабелів до сервісного обслуговування завершеного об'єкта. Беремося за проєкт будь-якої складності.

Установка систем контролю доступом на наступних об'єктах:
Установка електрозамку
Установка турнікетів
Установка шлагбаума
Ремонт і обслуговування систем контролю доступом
Установка систем розпізнавання номера
Установка лічильників відвідувачів
Користь і сфери застосування СКУД

Сучасні системи контролю та управління доступом захищають співробітників, споруди та майно. Взаємодіючи з іншими інструментами забезпечення безпеки, вони формують надійний бар'єр від небажаного вторгнення. Однак контроль входу і виходу не єдина функція СКУД.

Системи показали ефективність в таких галузях:
Аналітика робочих процесів
Завдяки СКУД можна контролювати час приходу співробітників на роботу, реєструвати відвідувачів, розраховувати погодинну заробітну плату.
Оптимізація витрат підприємства
Технологічна система контролю та управління доступом може замінити пост охорони та пункт видачі перепусток.
СКУД дозволяє ідентифікувати всіх, хто входить в приміщення, коштом суворої, але зручною пропускної системи. При необхідності комплект пристроїв контролю та управління доступом з'єднується в єдину мережу з камерами відеоспостереження, охоронної або пожежною сигналізацією.

Фахівці компанії AD Safety створюють СКУД під потреби замовника. Проєктуємо ефективні системи для будівельних і керівників компаній, підприємств і приватних осіб. Установка систем контролю доступу здійснюється максимально оперативно.
Компоненти систем контролю та управління доступом
Пристрої для перегородження
Турнікети, шлагбауми, ворота та шлюзові кабіни. У дверну коробку встановлюються електрозащіпки, електромагнітні або електромеханічні замки.
Ідентифікатори
Елементи, які використовуються для розпізнавання особистості. Випускаються у вигляді безконтактних або магнітних карт, RFID-міток, брелоків і ключів з високим рівнем захисту.
Контролери
Цифровий «мозок» системи СКУД, в якому зберігається база даних авторизованих користувачів, журнал недавніх подій. Контролер може бути автономним або мережевим.
Зчитувачі
Пристрої, які беруть і розпізнають інформацію про відвідувача з ідентифікатора і передають дані на контролер.
СКУД являє собою сукупність складних апаратів, засобів управління і програмного забезпечення. Основне завдання такої системи ⎼ створення певних точок проходу на задану територію і контроль за ними.

Стандартна система контролю та управління доступом складається з таких блоків:
Програмне забезпечення
Софт для невеликої СКУД встановлюється на один персональний комп'ютер, для масштабної ⎼ на окремий сервер.
Турнікети впораються з великим потоком людей, тому монтуються на підприємствах та громадських місцях. Шлагбауми та ворота потрібні в місцях скупчення автотранспорту: стоянках, прибудинкових територіях. Шлюзові кабіни встановлюються на вході в будівлі з підвищеними вимогами безпеки.

У деяких випадках встановлення систем контролю доступу неможлива без блоків безперебійного живлення, доводчиків дверей, кнопкових панелей.
Правила проєктування СКУД

Підбираючи оптимальну систему контролю та управління доступом, слід враховувати кількість точок входу-виходу, які потрібно буде обслуговувати, необхідність дистанційного управління пристроями.

Важливо відразу визначитися з метою встановлення обладнання і з його функціональними особливостями.
Звернувшись в компанію AD Safety, клієнт отримує повний пакет послуг. Фахівці швидко виїжджають на огляд об'єкту і роблять всі необхідні виміри. Над створенням унікального проєкту трудиться команда професіоналів з 6 осіб. Готовий план установки показують замовнику і тільки після остаточного затвердження монтери беруться за роботи.
Нюанси монтажу системи управління і контролю доступом
Послідовність дії така:
доставка комплекту обладнання на об'єкт;
монтаж системи та прокладання кабельних мереж;
створення бездротового підключення (опціонально);
налаштування програмного забезпечення;
тестування всіх вузлів системи;
1
2
3
4
5
запуск СКУД.
6
Вартість установки СКУД залежить від складності проєкту. Точна ціна послуг буде відома після експертизи об'єкта. Співробітники AD Safety завжди на зв'язку і готові дати розгорнуту консультацію про тонкощі експлуатації СКУД. При необхідності виконується ремонт і сервісне обслуговування системи.
Остались еще вопросы?
Можете связаться с нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контроля доступа
видеонаблюдение
домофония

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com