Встановлення домофона в приватний будинок


Домофон — обладнання, що дозволяє відчувати себе в безпеці. Він корисний в приватному будинку. Так визначають, хто хоче потрапити на територію і вирішити — пускати цю людину або не пускати. Установка домофона на хвіртку або вхідні двері — відмінне рішення для безпеки.


Розібратися в різноманітності моделей і технічних характеристиках обладнання дуже складно, особливо, якщо раніше ви домофон не купували. У статті підготували огляд на види домофонів, тонкощі встановлення, принципи роботи обладнання.

Як працюють домофони?

У під'їздах відвідувачі набирають номер квартири, в яку хочуть потрапити. З домофонами для приватних будинків ситуація інакша. Немає потреби набирати номер квартири або код. Тому їх панель виклику оснащена однією кнопкою — натиснувши її, гість надішле сигнал.Сигнал надходить в приміщення.

Зі встановленням відеодомофона і монітора всередині приміщення можна побачити гостя. Якщо функція не потрібна, зупиніться на динаміці і трубці. Двері відчиняються при натисканні на спеціальну кнопку, в режимі очікування двері залишаються закриті.

Господарі будинку відкривають двері за допомогою спеціального ключа або брелока. Приклавши його до пристрою для зчитування, ви відкриєте двері.

Види домофонів

Є два основні види домофонів:

 • відеодомофони;
 • аудіодомофони.
Аудіодомофони поширені завдяки своїй доступній ціні. На них варто звернути увагу, якщо вам не потрібно відео.

Відеодомофони відрізняються більш високою вартістю, оснащені монітором. Ціна домофона залежить від розширення екрану, якості зображення.
За способом монтажу:

 • вбудовані моделі — назовні виходить лицьова частина: панель виклику і управління, а всі інші технічні деталі ховаються в стіну. Такі конструкції складно встановлювати, але вони відрізняються своєю компактністю і можливістю вписатися в будь-який інтер'єр;
 • навісні моделі — більш бюджетний варіант. Конструкція кріпитися в потрібне місце, переміщується на іншу стіну, сталеві або металеві двері.
Крім того, бувають домофони по типу доступу:

 • з використанням ключа — поширені для приватних будинків. Необхідна наявність ключа або спеціальної картки;

 • з використанням коду — для багатоквартирних. Причина — ненадійність коду, його можна підглянути або спробувати вгадати.
За типом панелі виклику:

 • сенсорні — сенсорна панель виглядає лаконічніше, вписується в будь-який інтер'єр;

 • кнопкові — підійдуть консерваторам і тим, хто не зраджує багаторічним традиціям. Кнопки виглядають надійніше, ціна на цей тип домофонів нижча.

Комплектація і деталі домофонів

Домофон — конструкція, що складається з декількох частин. У конструкції можна заплутатися людині без досвіду установки обладнання — установкою повинен займатися кваліфікований фахівець.

Домофони оснащені такими деталями:

 • панель виклику: зовнішня і внутрішня;
 • відеокамера, встановлена зовні;
 • монітор — для встановлення всередині;
 • електромагнітний замок — встановлюється на двері;
 • джерела живлення для обладнання і кабелю;
 • доводчик.
Перед встановленням домофона, майстер перевіряє деталі на справність і якість роботи. Потім здійснює монтаж.

Процес монтажу домофона

Перший етап монтажу домофона — дослідження об'єкта, заміри. Майстер визначає, яке обладнання підійде. У випадку з відеодомофоном необхідно визначити кут огляду камер. Підбираємо обладнання і прораховуємо вартість робіт.

Один із найбільш трудомістких етапів — встановлення: монтаж панелей, прокладка кабелів.

Після встановлення фахівці проводять перевірку обладнання. Консультують і показують, як ним користуватися.

Встановлення домофона від компанії Ad Safety

Встановити домофон в приватному будинку — не проблема. Фахівці компанії мають великий досвід монтажу техніки. Працюємо з невеликими будинками і котеджами. Підбираємо обладнання, яке задовольнить усі потреби в безпеці.

Врахуємо тип підключення, вид домофона і бюджет. Допоможемо з віддаленим контролем будь-якого виду — Wi-fi, Інтернет або система GSM. Телефонна трубка або відеореєстратор — фахівці допоможуть визначитися.

Вартість встановлення в приватний будинок значно нижча, ніж ви могли очікувати. Якщо замовляєте встановлення від фахівців Ad Safety, то дозволяємо вибрати обладнання за спеціальною ціною в нашому магазині.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com