Встановлення домофонів в багатоквартирному будинку


Підключення домофона в багатоквартирному будинку ⎼⎼ рішення, яке вимагає уточнення деяких деталей. Наприклад, можуть виникнути труднощі установки, коли будинок тільки здається в продаж і не всі мешканці ще заїхали або ж, коли у будинку є своя довга історія. Команда Ad Safety завжди враховує ці фактори при встановленні домофона.

Наші фахівці можуть встановити домофон як в багатоквартирному будинку, так і в будь-якому комерційному приміщенні.

На що звернути увагу при виборі домофона?

Якщо мешканці будинку вирішили встановити домофон, то необхідно звернути увагу на такі характеристики: кількість користувачів системи, які дані будуть передаватися ⎼⎼ відео або тільки звук, вид замку ⎼⎼ магнітний або механічний.

Також важливо звернути увагу на стійкість до кліматичних умов. Техніка повинна працювати при мінусових температурах. Важлива вандалостійкість. Пристрій повинен бути виготовлений з надійного сплаву металів, виступаючі елементи повинні мати високий рівень стійкості.

Монтаж домофонів у багатоквартирних будинках

Монтаж домофону вимагає не тільки знань електроніки, але ще і спеціалізованих знань конструкції пристрою. Тому монтаж повинні проводити тільки фахівці.

Які модулі необхідно приєднати та встановити?
  1. Панель виклику. Це панель, де розташовані кнопки, місце для зчитування ключа, а в деяких випадках ⎼⎼ маленький екран і мікрофон.
  2. Трубка. Ця частина розміщена у квартирі мешканця, якщо встановлено аудиодомофон або відеодомофон.
  3. Замок. Може бути у двох конфігураціях ⎼⎼ електромагнітний або механічний.
  4. Модуль коммутатора. Сюди входить проводка та кабелі, завдяки яким між панеллю виклику і трубкою встановлюється зв'язок.
  5. Панель "виходу". Тут розміщена кнопка виходу, яка знаходиться з внутрішньої сторони вхідних дверей.
При встановленні необхідно вибрати оптимальний для мешканців спосіб підключення: координатно-матричний або цифровий.

Чим вони відрізняються? Перший тип ⎼⎼ координатно-матричний ⎼⎼ це коли в кожну квартиру від панелі тягнеться окремий кабель. Ця система за вартістю дешевша, але її ремонт обходиться дорожче.

Встановлення домофона в під'їзді

Перед тим, як встановити домофон в під'їзді, необхідно визначитися, які у нього повинні бути функції. Серед додаткових:

  • звук при натисканні кнопок;
  • різні види зняття блокування з дверей ⎼⎼ кодом або ключем;
  • заміна кодів.
Домофони дорожчого сегменту можуть бути оснащені такими деталями:

  • запис відео або фото за бажанням мешканця;
  • можливість використовувати свій смартфон для відкриття дверей або для розмови з гостем.

Встановлення домофона у квартирі

Абоненти, які підключені до пристрою домофона, отримають спеціальну трубку для квартири. За допомогою неї можна зв'язатися з гостем. Вона не займає у квартирі багато місця і вписується в будь-який інтер'єр.

Таке обладнання, як домофон вбереже вас від непроханих відвідувачів. А значить ⎼⎼ убезпечить від псування або крадіжки майна, вандалізму та інших неприємностей. Така охоронна система захистить житлове приміщення або навіть комерційний об'єкт.

Ad Safety ⎼⎼ надійний контроль вашого будинку!

Щоб встановити домофон в багатоквартирному будинку або комерційному приміщенні, необхідно звернутися до профільних фахівців, які вже неодноразово мали справу з такою роботою. Команда Ad Safety готова надати вам послуги з монтажу або установки.

Ми підбираємо охоронну систему і всі деталі які входять в неї ⎼⎼ від панелі і до дрібних кабелів, виходячи з ваших побажань, бюджету та масштабу об'єкта.

Для тих, хто замовив послуги монтажу, ми пропонуємо спеціальні ціни на обладнання від кращих світових виробників, які перевірені часом і досвідом.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com