Встановлення дверей з домофоном компанією Ad Safety

Для того, щоб вхід в під'їзд, будинок або комерційне приміщення був під захистом, встановлюють двері з домофоном. Це робить захист приміщення ще надійнішим. Стандартні двері не завжди підходять для того, щоб на них встановили домофон, більш того, вони не завжди відрізняються потрібною міцністю. Шумоізольовані, зламостійкі, вандалостійкі, а також здатні витримати будь-який клімат ⎼⎼ такі двері стануть надійним захисником вашого будинку не тільки від непроханих гостей, але і від шумів і погодних катаклізмів.

У чому переваги домофонних дверей?

Домофонні двері відрізняються від звичайних вхідних дверей, в першу чергу, своєю надійністю. Найчастіше, вони виконані з металу, мають додатковий захист.
 • їх виготовляють з якісної сталі. Завдяки цьому вони не схильні до механічних впливів;
 • внутрішня частина має додаткові деталі, вони гарантують міцність полотна і його надійність;
 • оснащені пластинами, які вберігають від пошкоджень, зломів і актів вандалізму.

Встановлення вхідних дверей з домофоном

Якщо вас бентежить вхід в під'їзд або ви живете в приватному будинку, ви напевно замислювалися про те, щоб встановити вхідні двері з домофоном. Ціна встановлення домофонних дверей виправдана. Вам це обійдеться значно дешевше, ніж відновлення зіпсованого майна або крадіжки. З ними ви будете спати спокійно!

Якісний монтаж домофонних дверей гарантує для вас повну безпеку.

Встановлення під'їзних дверей з домофоном

Якщо ви хочете забезпечити максимальний захист під'їзду і вберегти його від непроханих гостей, придбання під'їзних дверей ⎼⎼ одне з кращих рішень. Які бувають під'їзні двері?

 • металеве полотно, обладнане кодовим замком;
 • металеві двері, які оснащені домофонною системою;
 • броньовані конструкції, які оснащені не тільки домофоном, але ще і відеоспостереженням.
Це складний процес, який найкраще довірити фахівцям. Команда Ad Safety має великий досвід в установці таких систем, як зовні, так і всередині будинку.
Часто мешканці під'їзду, що живуть на перших поверхах, не мають сильного бажання встановлювати домофонні двері. Аргументують вони це тим, що від них буде багато шуму. Щоб закриття дверей стало безшумним процесом, використовують доводчик ⎼⎼ деталь, яка робить закриття дверей більш плавним.

Для блокування під'їзних дверей використовують кодові замки, їх можна відкривати як за допомогою потрібної комбінації кнопок, так і за допомогою електронного ключа. Вони можуть бути панелями для виклику.

Одна з переваг ⎼⎼ це те, що в разі приходу гостей, не доведеться спускатися на перший поверх, щоб відкрити вхідні двері в під'їзд.

Встановлення дверей з домофоном Київ

Компанія Ad Safety займається встановленням дверей з домофоном в Києві і передмісті (30 км). Тому якщо ви думаєте про встановлення такого обладнання, звертайтеся до нас.

Що входить в комплект разом з домофоном?

 1. Блок виклику домофона;
 2. Пристрої управління, комунікації і живлення;
 3. Замок, він може бути електромагнітним;
 4. Кнопка управління виходом;
 5. Доводчик;
 6. Переговорний пристрій, який встановлюють в квартирах;
 7. Набори ключів.

Характеристики дверей для встановлення домофону

 • якщо вони складаються з двох стулок, одна з них ⎼⎼ нерухома, повинна бути шириною не менше 30 сантиметрів;
 • для більшої безпеки, двері повинні складатися з двох шарів і внутрішніх ребер;
 • кріплення коробки здійснюється мінімум в 6 місцях;
 • петлі мають посилені кулькові кріплення;
 • зовнішній лист товщиною не менше 3 сантиметрів;
 • обов'язково повинні бути обмежувачі, які не дозволяють дверям відкриватися більш ніж на 100 градусів.

Вартість встановлення дверей з домофоном

Компанія Ad Safety надає повний спектр послуг зі встановлення захисту для вашого будинку або комерційного приміщення. Ви можете звернутися, якщо вам необхідне встановлення дверей. Команда підбере розміри і характеристики під ваш будинок або під'їзд, звернемо увагу на всі побажання: кількість стулок, товщина, наявність віконця.

Під кожен проект гарантуємо індивідуальний прорахунок, при замовленні встановлення можна вибрати обладнання в нашому магазині за спеціальною ціною.

Знання послідовності і тонкощів складових, монтаж на високому рівні - це все про наші послуги. Ймовірність похибок мінімізована.

Після встановлення надаємо консультацію і подальший супровід проекту.

Ми надаємо послуги в Києві і передмісті в районі 30 кілометрів ⎼⎼ для підприємств і приватних осіб, а також в Ужгороді та Мукачеві тільки для підприємств.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com