Встановлення домофонів

Головна __/__ Послуги__/__ Домофонія
роки успішного досвіду роботи
2
реалізованих проєктів
200
фахівців в штаті
6
комплексу на постійному обслуговуванні
3
Замовити консультацію фахівця

Встановлення домофонів компанією AD Safety

Безпека ніколи не буває зайвою, особливо, якщо справа стосується житлових і офісних приміщень. Щоб контролювати вхід в будівлю, рекомендована установка сучасного домофона з комплектом електронних ключів. Монтаж пристрою займає мінімум часу, прилад готовий до використання відразу після встановлення.

Компанія AD Safety спеціалізується на плануванні та організації систем безпеки в Києві, Ужгороді, Мукачеві. Працюємо з будівельними та керівниками компаніями, бізнесом і приватними замовниками. Беремося за виконання проєктів будь-якої складності!

Установка домофона на наступних об'єктах:
Установка домофона в багатоквартирному будинку
Установка домофона в дитячому садку
Установка домофона в офісі
Ремонт і обслуговування домофонів
Установка домофона в приватний будинок
Установка дверей з домофоном
Різновиди домофонів

Домофоном називається електронний пристрій, призначений для автоматичного замикання дверей. Це один з різновидів систем обмеження доступу. Всі представлені на ринку прилади діляться на дві групи:
Аудіодомофони
Дозволяють провести переговори з відвідувачем і дистанційно відкрити двері. Такі пристрої часто монтують у під'їздах житлових будинків.
Домофони
Крім стандартних функцій, оснащені камерою, яка транслює картинку з вхідних дверей. Встановлення домофона в Києві такого формату дуже популярна.
Залежно від кількості користувачів, домофони можуть бути молоабонентськими (приватний будинок, окрема квартира або будинок) або багатоабонентські (багатоквартирні будинки, офісні будівлі). Тип пристрою визначає нюанси встановлення домофона і його експлуатації.
Особливості конструкції сучасних домофонів
Панель виклику
Розміщується на вхідних дверях або біля них. Блок комплектується кнопками цифрового набору, динаміком, мікрофоном, зчитувачем ключа, відеокамерою (опціонально).
Переговорний пристрій абонента з трубкою або без
Встановлюється у внутрішній частині приміщення, зовні нагадує телефон. Дозволяє поговорити з відвідувачем і побачити його (відеодомофон), відкрити двері.
Замок
Потужно замикає пристрій, може бути електромагнітним, електромеханічним, біометричним (за відбитком пальця).
Кнопка відкриття дверей
Монтується зі зворотного боку вхідних дверей або біля них.
Виробники домофонів постійно вдосконалюють модельний ряд пристроїв, роблять їх більш надійними та зручними. Основні складові частини будь-якого приладу:
Додатково може встановлюватися доводчик, який автоматично закриває двері за відвідувачем. Компанія AD Safety розробляє індивідуальні схеми домофонів і виконує монтаж домофона з урахуванням всіх вимог клієнта.
Способи відкривання дверей

Замикальний пристрій домофона може відкриватися за допомогою ключа або смарт-карти, кнопки на абонентському апараті, коду. Останній варіант вважається найменш надійним.
Перший і найважливіший етап в створенні якісної системи обмеження доступу ⎼ розробка оптимального плану. Необхідно враховувати особливості місцевості, де розташовується будинок, характеристики приміщення, кількість абонентів.
Етапи встановлення домофонів
У штаті компанії AD Safety 6 досвідчених фахівців, які виконують усі роботи монтажу домофонів:
прокладка кабелю за заздалегідь розробленим планом;
установка переговорних пристроїв;
модернізація вхідних дверей (при необхідності);
установка панелі виклику і кнопки відкриття дверей;
підключення та налаштування домофон, перевірка з'єднання.
Щоб система виглядала естетично, кабель прикривається захисним коробом. Абонентські блоки монтуються в нішах, якщо є така можливість.
1
2
3
4
5

Вартість монтажу домофона

AD Safety пропонує клієнтам широкий перелік послуг по створенню і впровадженню систем безпеки. Вартість робіт розраховується індивідуально в кожному випадку. Кваліфіковані співробітники компанії розробляють унікальні проєкти, ґрунтуючись на побажаннях замовника.

Ми не тільки підбираємо і монтуємо ультра сучасне обладнання, а й даємо розгорнуті консультації, допомагаємо освоїти правила експлуатації, беремо об'єкти на постійне обслуговування. Встановлення домофона, ціна якої цілком прийнятна, істотно підвищує безпеку будівлі, дозволяє відчувати себе спокійно і впевнено.
Залишилися питання?
Можете зв'язатися з нами через
2020 © LevelMedia. All rights reserved.
Меню
Система контролю доступу
відеоспостереження
домофонія

+38 (099) 780 12 03

adsafeti@gmail.com